Firma ULTRAPHON - Autoryzowany instalator central telefonicznych Panasonic Pure-IP ULTRAPHON - Silver Partner Panasonic
25 Lipiec, 2024
System telefoniczny Panasonic DECT oparty na protokole SIP

System telefoniczny Panasonic DECT oparty na protokole SIP

  • 4-kanałowa i 8-kanałowa stacja bazowa DECT IP z sygnalizacją SIP
  • Wbudowany serwer oraz interfejs do obsługi systemu DECT
  • Brak wymaganego dodatkowego sprzętu lub serwera - zinegrowane rozwiązania
  • Obsługa konferencji sieciowych oraz szerokopasmowego dźwięku Audio HD
  • Szyfrowanie połączeń DECT oraz obsługa roamingu i "Hang Over"
  • Obsługa do 256 słuchawek DECT i 128 stacji bazowych
  • Współpraca z słuchawkami DECT SIP KX-UDT111, KX-UDT121 oraz KX-UDT131

1
2
3
4
5
6
7
8

Centrale Pure-IP-PBX Panasonic KX-TDE100 oraz KX-TDE200

2008-01-27
Firma Panasonic wprowadza na rynek nowoczesne centrale Pure-IP-PBX. Modele KX-TDE100 oraz KX-TDE200 zapewniają niskie koszty eksploatacji, łatwą instalację i mobilność terminali. Nowe centrale Panasonic dedykowane do sieci IP mają również możliwość współpracy z telefonią analogową PSTN, cyfrową ISDN stanowiąc idealne rozwiązanie dla tych firm, które planują korzystanie z rozwiązań VoIP bez konieczności wymiany całej infrastruktury.

Centrale telefoniczne Pure-IP KX-TDE100 oraz KX-TDE200 są odpowiedzią na trendy rynkowe w telefonii IP, które zapewniają niskie koszty, łatwą instalację i zarządzanie, oraz przenośność terminali. System współpracuje z siecią analogową PSTN, cyfrową ISDN oraz z siecią IP, będąc idealnym rozwiązaniem dla Klientów planujących w niedalekiej przyszłości korzystanie z rozwiązań VoIP.Systemy TDE to konwergentne systemy Pure-IP zaprojektowane z myślą zarówno o teraźniejszości, jak również o przyszłości. Wspierają działalność firmy tak, aby wyjść naprzeciw jej potrzebom, oferując mobilność, sieciowe aplikacje oraz spójną infrastrukturę, które umożliwiają komunikację pomiędzy użytkownikami, bez względu na miejsce ich pobytu. Płynna migracja do przodu to klucz dla Klientów wkraczających w konwergentne rozwiązania. Systemy KX-TDA100/200 mogą być w prosty sposób modyfikowane tak, aby można było łatwo czerpać z nowo oferowanych korzyści. Zarządzanie pojedynczym lub złożonym systemem z dowolnej lokalizacji obniża koszty i zwiększa wydajność firmy. Teraz kiedy zasady się zmieniły, możesz uzyskać przewagę nad innymi.

Najnowsze centrale Pure-IP Panasonic, które jednocześnie zostały przystosowane do współpracy z siecią analogową (PSTN) i cyfrową (ISDN), niosą za sobą dodatkowe korzyści:

Redukcja kosztów połączeń poprzez wykorzystanie do transmisji głosu i danych infrastruktury internetowej oraz telefonicznej - dzięki centralom marki Panasonic możliwe jest pełne wykorzystanie jego możliwości przy jednoczesnym obniżeniu kosztów rozmów telefonicznych. Poza ryczałtową opłatą za Internet użytkownik nie ponosi dodatkowych kosztów związanych z łączeniem rozmów. Centrale Pure-IP KX-TDE100 oraz KX-TDE200 są kompatybilne z telefonami systemowymi Panasonic ostatnich generacji, dzięki czemu w wielu przypadkach nie ma potrzeby zakupu nowych aparatów co znacznie redukuje koszty.

Mobilność i elastyczność - w sytuacji, gdy użytkownik znajduje się poza biurem aplikacja IP Softphone zainstalowana na przenośnym komputerze pozwala mu na korzystanie ze wszystkich funkcjonalności telefonu systemowego. Wystarczą internetowe słuchawki oraz dostęp do sieci www. W ten sposób umożliwia się pracę w domu (np. w ramach programów typu (Work@home) lub podczas podróży służbowych przy jednoczesnym ograniczeniu kosztów. W przypadku pracy w biurze funkcja Hot Desking umożliwia pracę ze "swoim" numerem telefonu z dowolnego aparatu - wystarczy wstukać odpowiedni kod. W efekcie do danego urządzenia wprowadzone zostaną wszystkie predefiniowane wcześniej ustawienia dotyczące użytkownika (np. osobisty spis telefonów, bardzo przydatny w pracy handlowców lub dziennikarzy).

Kompatybilność i współpraca - system Pure-IP zastosowany przez Panasonic jest kompatybilny z klasycznymi centralami cyfrowymi tej firmy z serii KX-TDA. Ich unikalna, modułowa konstrukcja pozwala na wymianę procesora na zgodny ze standardem IP. Tym samym koszty przestawienia firmy z centrali cyfrowej na Pure-IP są ograniczane do minimum.

Jeżeli firma używa klasycznej cyfrowej centrali telefonicznej serii z KX-TDA i chce dokonać migracji na system IP, istnieje możliwość wymiany procesora na zgodny ze standardem IP. Dzięki specyficznej konstrukcji centrali Panasonic pozwalającej na wymianę pojedynczego modułu koszty wdrożenia zostaną znacznie zredukowane. Warto zaznaczyć, że nowe centrale IP zostały zaprojektowane wraz z nową serią telefonów systemowych Panasonic, które cenione są za wysoką jakość wykonania, ergonomię oraz nowoczesne wzornictwo. Ulepszony wygląd przycisków i wskaźników, podwójna regulacja ułożenia telefonu i wyświetlacza LCD oraz najwyższa jakość dźwięku gwarantują niezwykłą funkcjonalność.

Centrale KX-TDE100 oraz KX-TDE200 są już dostępne na rynku polskim w sieci selektywnej dystrybucji central TDE Panasonic Polska.

« powrót


© ULTRAPHON. Wszelkie prawa zastrzeżone.